• اخبار

نکوداشت هفته پژوهش
حبیب الله بابایی موفق به احراز رتبه اول هیئت علمی پژوهشگاه شد
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): در نکوداشت هفته پژوهش آذرماه 95 که با حضور ریاست دفتر تبلیغات اسلامی و معاونین پژوهشی و فرهنگی و تبلیغی و مدیران پژوهشگاه برگزار شد دکتر حبیب اله بابایی موفق به احراز رتبه اول هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی شد
جلسه هماهنگی
جلسه هماهنگی تدوین مقالاتِ پروژه «جمهوری اسلامی و فرایند تمدنی آن» برگزار شد
پایگاه اطلاعرسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): جلسه ارائه و نقد ساختار مقالات پروژه جمهوری اسلامی و تمدن، در تاریخ 6 آبان ماه برگزار شد. جلسه در ساعت 7 صبح آغاز شده و تا ساعت 12 ادامه یافت.
عضو هیأت علمی پژوهشگاه در نشست «عاشورا و نیاز انسان معاصر در نگاه امام موسی صدر»؛
امام موسی صدر در گفتارهای عاشورایی‌اش به دنبال تغییر جامعه امروز است
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی(ایسکا): نشست «عاشورا و نیاز انسان معاصر در نگاه امام موسی صدر» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب الله بابایی،‌عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی عصر روز ۲۷ مهر ۱۳۹۵ برگزار شد.
یادداشت درباره
دوگانه‌ها و تضادها در عاشورا/ تاملی در گفتارهای عاشورایی امام صدر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): موسسه فرهنگی و تحقیقاتی امام موسی صدر؛ حبیب الله بابایی عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به دوگانه ها و تضادها در عاشورا/ تأملی در گفتارهای عاشورایی امام موسی صدر اشاره دارد.
دیدگاه: ضرورت اتخاذ رویکرد مسأله‌محور در بازطراحی ساختار حوزه‌های علمیه
حوزه‌ها در انتظار تحول
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا) به نقل از روزنامه صبح نو؛ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی محمدرضا بهمنی در یادداشتی به بررسی «ضرورت اتخاذ رویکرد مسأله محور در بازطراحی ساختار حوزه های علمیه» پرداخت.
با همکاری اداره کتابخانه‌های پژوهشگاه
30 عنوان کتاب لاتین به سفارش مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی چاپ شد
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی در راستای دسترسی علاقه‌مندان به منابع به روز علوم اجتماعی و تمدنی با همکاری اداره کتابخانه‌های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی حدود 30 عنوان کتاب لاتین در این دو حوزه را از حالت الکترونیکی به شکل چاپی آماده کرد.
محمدرضا بهمنی در یادداشتی بیان کرد:
هم‌نشینی «سنت و مدرنیته» در 6 کیلومتری قم
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا) به نقل از روزنامه صبح نو؛ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی محمدرضا بهمنی در یادداشتی به بررسی «سنت و مدرنیته» در 6 کیلومتری قم آن هم به بهانه به بهانه‌ راه‌اندازی یک مجتمع رفاهی در اتوبان تهران – قم پرداخت.

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مركز مطالعات فرهنگي اجتماعي
مجری سایت : شرکت سیگما